Preload
calendar
Rezerwacja online

Gwarancja najniższej ceny

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Osób

WITAMY WAS PONOWNIE W OSADZIE GÓRSKI POTOK!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz wytycznymi Rządu Rzeczpospolitej Polskiej udostępniamy do waszej dyspozycji wszystkie atrakcje z zachowaniem wszystkich środków BEZPIECZEŃSTWA i DEZYNFKECJI. Najważniejsze dla Nas jest Wasze BEZPIECZEŃSTWO jak i BEZPIECZEŃSTWO Naszej załogi. Wprowadziliśmy rozwiązania, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka pojawienia się COVID-19. Poniżej opisujemy wszystkie zasady, którymi chcemy z wami się podzielić.
 

BEZPIECZNE ZDEZYNFEKOWANE POKOJE/DOMKI 

 • Każdy domek, który zostaje wynajęty w naszej Osadzie jest poddany dezynfekcji. Naczynia sztućce i całe wyposażenie zostają dokładnie zdezynfekowane po każdym zakończonym pobycie.
  W Domkach pozostawiamy również do Państwa dyspozycji środki do dezynfekcji rąk, powierzchni oraz mydło antybakteryjne. Bielizna mieszkalna jest zdezynfekowana w 90 stopniach tak, aby Państwa pobyt był BEZPIECZNY. W czasie pobytu obsługa nie dokonuje serwisu sprzątania – wyjątkiem będzie prośba Gości. W czasie pobytu istnieje możliwość wygrodzenia ogródka indywidualnego po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcja.

BEZPIECZNE ATRAKCJE

 • Załoga OSADY GÓRSKI POTOK kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekuje, klamki poręcze w miejscach ogólnodostępnych i w pomieszczeniach z wszystkimi atrakcjami, wynajmowany sprzęt w Osadzie jest każdorazowo dezynfekowany i przygotowany do użytku dla następnych Gości. #Faktoria_Siły, #Strefa_Zabaw jak i #Strefa_Gier są dezynfekowane przed otwarciem jak i w trakcie jego otwarcia.

BEZPIECZNE SPA PODCHMURĄ

 • Od czerwca udostępniamy dla Państwa ZAŚCIANEK SPA na otwartym powietrzu, Bania z gorącą i zimną wodą jest za każdym razem wymieniana oraz sama niecka indywidualnie ZDEZYNFEKOWANA. Grota Solna jak i sauna są DEZYNFEKOWANE po każdym wynajmie naszego Zaścianku.

BIEZPIECZNA STREFA BASENOWA

 • #Strefa_Basenowa w naszej Osadzie, jest codziennie dezynfekowana odpowiednimi środkami. Każdego dnia w godzinach porannych nasza Załoga czyści cały basen tak, aby był gotowy do użytku przez wszystkich naszych Gości.

BEZPIECZNA RESTAURACJA

 • Dania z naszej restauracji podawane są przez obsługę do zdezynfekowanych stolików, które ustawione są z zachowaniem 2 metrowych odstępów. Posiłki przygotowujemy w sposób, który został wypracowany zgodnie z zasadami HACCP, które obowiązują na obiekcie z utrzymaniem przez Załogę jeszcze większego reżimu DEZYNFEKCJI osobistej. W #FaktoriiSmaku przy wejściu przygotowaliśmy dla Państwa stoliki do dezynfekcji rąk tak, aby czuli się Państwo BEZPIECZNIE. Po posiłku przygotowaliśmy dla Państwa indywidualnie pakowane chusteczki ANTYBAKTERYJNE.

 • Aby zapewnić Państwu swobodę w restauracji śniadania podajemy bezpośrednio do stolików po wcześniejszym ustaleniu godziny śniadania. Chcemy uniknąć dużej ilości Gości w jednym czasie – Wasza swoboda, ale również bezpieczeństwo jest dla Nas równie ważna.

 • Imprezy zorganizowane obywające się w Sali, będą możliwe jedynie z założeniem jej pełnej wyłączności dla osoby wynajmującej oraz z zachowaniem wszystkich wymogów Sanitarno-epidemiologicznych i bezpieczeństwa.

BEZPIECZNA ZAŁOGA

 • Nasz personel jest wyposażony w środki do dezynfekcji, maseczki, rękawiczki ochronne czy inne niezbędne środki, aby być BEZPIECZNYM personelem dla Was.

 • Nasza Załoga odbyła stosowne szkolenia online i jest przygotowana do wytycznych, jakie nałożyło na branżę hotelarską Ministerstwo Zdrowia, GIS, POT oraz WHO,

 • Kładziemy olbrzymi nacisk na mycie, dezynfekcje rąk. Wszystko zgodnie z dobra praktyką Higieny Pracy.

BIEZPIECZNI GOŚCIE 

 • Jeśli przyjeżdżają Państwo na pobyt w grupie znajomych lub osób niespokrewnionych prosimy o przesłanie informacji na adres recepcji BIURO@GORSKI-POTOK.PL, w którym konieczne będzie podanie przez Państwa następujących informacji: imię i nazwisko osób oraz numer kontaktowy.

 • Zachęcamy w miarę możliwości do dokonywania płatności BEZGOTÓWKOWYCH,

 • Na terenie Osady mogą przebywać tylko Goście, którzy obecnie przebywają na pobycie,

 • Prosimy o DEZYNFEKCJE rąk przy wejściu do restauracji,

 • W Osadzie w recepcji istnieje możliwość zakupu regulowanych maseczek oraz środka do dezynfekcji indywidualnej,

 • Jeśli zauważą Państwo brak zastosowania się do zasad panujących w czasach Pandemii Covid-19 na terenie Osady prosimy o niezwłoczny kontakt z recepcja,

 • W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 531 654 640 lub adresem e-mail biuro@gorski-potok.pl

 

Pakiety - promocje

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

covid Logo