Preload
calendar
Rezerwacja online

Gwarancja najniższej ceny

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Osób
Biznes i szkolenia

Organizacja szkoleń i konferencji

Polecamy naszą szeroką strefę noclegową podzieloną na domki o podwyższonym standardzie z klimatycznymi kominkami oraz czterogwiazdkową część pensjonatową. Pokoje jak i domki są przygotowane w sposób elegancki oraz bliski w kontakcie z naturą – komfort pobytu stawiamy na pierwszym miejscu naszych Gości. Każdy pokój jak i domek posiada łazienkę oraz balkon jak i  bezpośrednie wyjście na ogród Osady, telewizor szybkie łącze internetowe oraz biurko do pracy.

Osada Górski potok to faktoria odpoczynku, relaksu oraz bliskości przyrody. Jest to idealne miejsce gdzie mogą nasi Goście połączyć spokój wraz z obowiązkami służbowymi. Idealnie do tego sprawdza się nasz Zaścianek SPA mieszczący się w bliskości lasu.

Zachęcamy do zaplanowania z nami ważnych wydarzeń/spotkań biznesowych. Posiadamy salę konferencyjną do 40 osób w pełnym wyposażeniem Flipchart, ekran, rzutnik, nagłośnienie. Możliwość ułożenia sali w trzech ustawieniach:

  • Ustawienie kinowe 40 osób,

  • Ustawienie szkolne 30 osób,

  • Ustawienie w „U” 30 osób.

Posiadamy ciepłą i malowniczą restaurację

która jest w stanie przyjąć do 120 osób, Szef kuchni wraz ze swoją załogą jest w stanie sprostać każdemu postawionemu mu wyzwaniu. Jego nadrzędną zasadą jest „Ma być smacznie jak w domu”.

Nasza wiata grillowa wraz z wędzarnią ceglastą jest w stanie przygotować idealną imprezę grillową dla Państwa Gości. Wszystkie mięsa z największą starannością dopieszcza nasz Szef Kuchni wedle swoje zasady.

Malowniczy teren wokół hotelu to doskonałe miejsce na organizację imprez integracyjnych, bankietów i przyjęć na łonie natury.

Umów się na spotkanie:
Manager Osady: Mateusz Dereń
Tel.: +48 536 113 100
+48 531 654 640
Email: manager@osadagorskipotok.pl

Organizacja imprez integracyjnych

Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Państwa firmy w Osadzie Górski potok możemy połączyć z atrakcjami obiektu jak i możliwościami naszego Zaścianku SPA w którym to dla Państwa możemy stworzyć Ognisko. Osada Górski Potok może zapewnić wam masę atrakcji m in.

  • Muzykę na żywo lub oprawę muzyczną z DJ,

  • Degustację whisky,

  • Fotobudkę,

  • Spotkanie z Mistrzami Świata Crossfit lub Jogi,

  • Kino plenerowe,

  • I inne atrakcje.

Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże zaplanować idealną integrację w Państwa firmie.

 

Pakiety - promocje

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

covid Logo