Preload
calendar
Rezerwacja online

Gwarancja najniższej ceny

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Osób
#faktoriaSmaku

Elegancka i nowoczesna restauracja oferuje wszystkim Gościom Osady Górski Potok wyśmienitą kuchnię...

w której każdy znajdzie potrawę dla siebie. Szef kuchni  wraz ze swoją załogą dołożył wszelkiej uwagi, by serwowane dania były według własnego motto „Ma być smacznie jak w domu”. Nasza #Faktoria_Smaku zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości, gdyż oprócz dań kuchni polskiej i europejskiej polecić możemy dania regionalne przygotowane ze świeżych i naturalnych produktów. Wśród kulinarnych kreacji szefa kuchni, znajdują się takie dania jak pierś z kaczki sous vide, policzki wołowe czy włoski krem pomidorowo-paprykowy.
 

Menu #Faktorii_smaku jest przygotowywane sezonowo

tak aby za każdym razem wykorzystać produkty sezonowe dostępne w danym kwartale. Pyszne, świeżo przygotowane domowe desery zwieńczą wyborny obiad. Bogate menu śniadaniowe, a także serwowane tutaj dania kuchni polskiej i międzynarodowej dają możliwość organizowania spotkań biznesowych oraz towarzyskich. Klasyczna szarość restauracji z dodatkami prawdziwego drewna dodaje naszej #Faktorii_smaku przepięknego wystroju, który jest idealnie zbilansowany.

 

Cisza, spokój oraz widok na masyw Gór Bystrzyckich

z ogródkiem w pobliżu stawów, płynącego potoku pozwala idealnie zrelaksować nie tylko podniebienie, ale i dusze każdego z Gości Osady Górki Potok.

Czynna
Niedziela – Czwartek 13:00-20:00
Piątek – Sobota 13:00- 22:00


REZERWACJA STOLIKA
tel. +48 531 654 640

recepcja@osadagorskipotok.plPakiety - promocje

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

covid Logo