Preload
calendar
Rezerwacja online

Gwarancja najniższej ceny

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Osób
     Masaże    

skorzystaj z nowej ofrty SPA&wellness w osadzie!

Starannie dobrana lista zabiegów SPA odpowie oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. 

Już teraz możesz wybrać swój ulubiony masaż! Poznaj szczegóły oferty, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

 

 

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny ma na celu pobudzenie organizmu do zwiększonego wydzielania endorfin, co skutkuje natychmiastową poprawą samopoczucia. To technika, która ma na celu nie tylko przyspieszenie przepływu krwi i limfy, ale również wywołanie u pacjenta błogostanu i całkowitego odprężenia.
 

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu. Stosuje się w nim różne techniki (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje) wykorzystujące siłę nacisku na mięśnie, przy użyciu dłoni, przedramion oraz łokci. Masażysta dostosowuje siłę nacisku do potrzeb i preferencji osoby masowanej.

 

 

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami poprawia wygląd skóry, poprawia napięcie i elastyczność mięśni, działa uspokajająco i relaksująco oraz łagodzi objawy stresu.


Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską zwiększa przekrwienie, które daje lepsze dotlenienie i metabolizm komórek skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wywołujemy przez zassanie skóry bańką wspomaga przepływ limfy, przez co zmniejsza obrzęki i cellulit.

 

Masaż czekoladą*

Masaż ciała dzięki zastosowaniu wyciągu z ziaren kakaowca pobudza organizm do produkcji endorfin - hormonu szczęścia. Zapewnia głęboki relaks, eliminuje napięcia, uspokaja i oczyszcza zmysły przynosząc dobre samopoczucie.

*odbywa się w pokoju Gościa


 

Rezerwacja zabiegów w recepcji osady

recepcja@osadagorskipotok.pl
tel. +48 531 654 640

 

Pakiety - promocje

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

covid Logo